Bungalowpark Simpelveld - Niederlande
Deze bungalow op bungalowpark Simpelveld biedt je alles wat je van een vakantiewoning verwacht. Zowel in de zomer als in de winter een heerlijke plek om te verblijven. In de zomer zit je er heerlijk koel door de airconditioning en in de winter blijf je lekker warm met de houtkachel. Allereerst is er plaats voor 4 personen. Jullie slapen in een van de twee slaapkamers. De eerste slaapkamer heeft een tweepersoonsbed en in de tweede slaapkamer vind je twee eenpersoonsbedden.
In de volledig ingerichte keuken bak je ’s ochtend een eitje, of kook je ’s avond een volledige maaltijd. Eten hoef je niet met je bord op schoot te doen: aan de eettafel is plaats voor iedereen.
Ontspannen doe je natuurlijk in en om het park, maar kan ook in je eigen tuin met tuinmeubilair, of binnen op de ruime bank of stoelen die genoeg ruimte biedt om met mijn allen op te zitten.
Tot slot is het na een lange dag buiten heerlijk om te douchen in je eigen badkamer die naast de douche ook beschikt over een wastafel en een toilet.
Bungalowpark Simpelveld
Schlafzimmer 1
Schlafzimmer 2
Badezimmer
- 1 Badkamers met douche
- 1 Toiletten
Küche
- Combi magnetron
- Geschirrspüler
- Kaffeemaschine
- Keuken gerei
- Kühlschrank
- Servies / Bestek
Ausstattung
- Eigen WIFI modem
- Fernsehen
- WLAN
Annehmlichkeiten
- Klimaanlage
Bungalowpark Simpelveld
EIN KÖSTLICHER URLAUB IN SCHÖNEM LIMBURG
Möchten Sie all die Schönheit genießen, die Limburg zu bieten hat? Dann sind Sie im Bungalowpark Simpelveld genau richtig! Umgeben von viel Grün, viel Platz und Ruhe können Sie einen entspannen Urlaub in einem der Ferienbungalows verbringen.
Das Park und die unmittelbare Umgebung haben für jeden etwas Schönes zu bieten, daher ist die ganze Familie herzlich willkommen. Die Kinder werden eine tolle Zeit mit verschiedenen Sport- und Spielaktivitäten haben. Darüber hinaus gibt es wunderschöne Wanderwege durch die Natur und zahlreiche Radwege, darunter Europas längsten Mountainbike-Weg. Ein Tag voller Kultur oder Shopping steht ebenfalls vor der Tür. Ein Tag, an dem man nichts tut, gehört natürlich auch zum Urlaub!